Запрошуємо на безкоштовні вступні майстер-класи для дітей

Ми довго чекали, щоб повернутися у стіни Академії після локдауну! І нарешті це сталося. Logos Kids Academy запрошує студентів на стаціонарне навчання та вступні майстер-класи.
Ми довго чекали, щоб повернутися у стіни Академії після локдауну! І нарешті це сталося.

Logos Kids Academy запрошує студентів на стаціонарне навчання та вступні майстер-класи.

У цій статті ми розкажемо про відновлення роботи Академії в Києві, правила та обмеження, а також розклад безкоштовних подій. Гортайте!

Ми дуже сумували за нашими маленькими студентами, саме тому, надзвичайно щасливі, що тепер маємо змогу проводити масові заходи та стаціонарне навчання в стінах Академії. Вже цього тижня стартують усі групи, а детальну інформацію щодо повернення до навчання студенти та їх батьки отримають індивідуально.
Ми повністю готові зустріти дітей та усіх бажаючих в Logos Kids Academy, проте підготували перелік правил, щоб запобігти поширенню пандемії. Саме тому, закликаємо студентів і працівників дотримуватися наступного:

  • носити маску в Академії та змінювати її кожні 2 год
  • мити руки та користуватися антисептиками
  • не допускати скупчень та зберігати дистанцію
  • не нехтувати температурним скрінінгом

Увага!

Якщо ви, або хтось з ваших близьких відчули перші ознаки хвороби, попередьте про це адміністрацію та залишайтесь вдома. Ваше здоров'я у нас в пріоритеті!
Академія запускає стаціонарні практичні вступні та безкоштовні майстер-класи для дітей та підлітків різного віку. Вже відкрита реєстрація на наступні події за різноманітними напрямками ІТ.

Щоб зрозуміти власне покликання, наобхідно спробувати. Лише наша Академія надає безкоштовну можливість перевірити власні сили та визначити напрямок, за яким варто розвиватись.

У нас існують різноманітні курси за такими спрямуваннями: веб-розробка, програмування, розробка чат-ботів на Python, створення комп'ютерних ігор, дизайн, створення мобільних прототипів, а ще робототехніка та 3D-моделювання.

Спробуйте власні сили, розкрийте свій потенціал та розвивайте навички майбутнього разом з Logos Kids Academy.

Для того, щоб зареєструватись на вступні безкоштовні майстер-класи, відвідайте сторінку: https://kyiv.lgs-kids.com/podiyi
Допоможіть своїм дітям адаптуватися до інноваційного світу!
Залиште заявку
Для того, щоб отримати актуальну інформацію, або ж якщо у вас виникли запитання, переживання чи сумніви - зареєструйтесь на консультацію з профорієнтації.